Návrat na Nublar

10. února 2013 v 12:50 |  Příběh
"Alvine! Vstávat!" rozléhalo se po domě v severoamerickém městě Indianapolis "no tak Alvine! Je už sedm. Musíš do školy!"chlapec, asi desetiletý zahučel "mně se do školy nechce. Zase ta trapná matika.""Matika není až zas tak trapná. Dělej, běž se nasnídat!"Křil chlapcův otec ale najednou se mu něco zabořilo do nohy."Au!"sikl naštvaně a podíval se. Otřel se noho o figurku Triceratopse, kterou měl Alvin pohozenou na koberci. "Sakra."zaklel potichu a odešel do kuchyně.
"Takže říkáte" otázal se hubený muž v béžovém obleku "vše je připraveno na cestu??? A co ten lékař? Pojede také?". Starý muž sedící mu naproti odvětil "ano, vše je již přichystáno. Investory máme zajištěny, zbraně nakoupeny a auta opraveny"."To je skvělá zpráva Johne"přitakal muž v béžovém obleku. "Také si myslím Alane". John si odpil džusu a otevřel aktovku "zde mám mapu. Je sice stará, pochází z dob největší slávy parku ale snad nám poslouží". Stařičký takřka devadesátiletý John otevřel mapu. Na mapě byly vidět staré tahy fixou které vedly kolem obrázku jakési budovy a končily u obrázku brány."Johne, toto bude převratné" řel spokojeně Alan a usadil se v barokním křesle.

Pokračování příště....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 HAAS HAAS | Web | 10. února 2013 v 16:29 | Reagovat

Vypadá to úžasně! Už se těším na pokračování, je mi jasné obsazení postav. Já s tím svým příběhem začnu asi někdy na jaře, ale neřeknu to teď přesně...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama